TRENING RELAKSACYJNY

Intesnsywność

40%

Jest formą terapii oraz autoterapii. Służącą do redukowania stresu, lęku leczeniu bezsenności, depresji, czy bólów głowy.

 

Zajęcia polega na rozluźnianiu oraz rozciąganiu grup mięśni, spowolnieniu oddechu i oddychaniu brzusznym.  Ćwiczenia relaksacyjne są bardzo niedoceniane, a mają naprawdę ogrom zalet.

 

Techniki relaksacyjne pomagają zwalczać stres, odprężają po długim dniu i pozbywają się napięcia z całego ciała. Regularne wykonywanie konkretnych treningów prowadzi do bardziej efektywnego regulowania napięcia ciała i mięśni, komfortu psychicznego oraz równowagi emocjonalnej.

 

Dodatkowa podczas zajęć wplątane ćwiczenia rozciągające, które polegają na rozciąganiu mięśni znajdujących się w stanie spoczynku. W trakcie stretchingu statycznego poprzez wyizolowane danej grupy mięśni i utrzymujemy je w takiej pozycji przez pewien czas. Trening pomaga rozluźnić ciało i sprawia, że mięśnie odpoczywają i szybciej regenerują. Zajęcia skierowane są dla Pań które chcą : -rozciągnąć swoje ciało -poznać szybkie techniki rozluźniające pomocne w sytuacjach dużego napięcia, -doświadczyć głębokiego relaksu mięśni i układu trawiennego, -doświadczyć odciążenia układu nerwowego, krwionośnego i oddechowego -nauczyć się technik wspierających spokojny sen i szybkie zasypianie. -rozciągnąć całe ciało oraz zrelaksować się. -wymasować podczas nauki pracy z piłką w celu rozluźnienia ciała.

terminy zajeć