trening personalny

Sabina Ślęzak

Cześć jestem Sabina Ślęzak, pasjonatka sportu od dziecka! Zawsze w ruchu. Podążam drogą pasji spełniając swoje marzenia. Jestem certyfikowaną trenerką personalną, dietetyczką oraz instruktorką fitness. Stale rozwijam swoje zainteresowania w zakresie treningu, żywienia, oraz holistycznego wsparcia organizmu w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, zdrowia i sprawności, a przede wszystkim budowania zdrowych nawyków w codziennym życiu na długie lata. W swojej pracy zwracam ogromną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń oraz systematyczność. Treningi ze mną to dawka pozytywnej energii, ale też ciężka praca w drodze do wspólnego sukcesu. Każdy trening, plan żywieniowy oraz suplementacja jest dostosowany do osoby lub grupy.

Sylwia walat

Cześć nazywam się Sylwia Walat. Posiadam certyfikaty trenera personalnego oraz instruktora fitness, dodatkowo jestem licencjonowanym dietetykiem. Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat. Bardzo lubię zachęcać innych do budowania prawidłowych nawyków, które pozytywnie wpłyną na poprawę sylwetki, a przede wszystkim pomogą utrzymać prawidłowy stan zdrowia, zarówno psychicznego jak i fizycznego. Praca ze mną opiera się na systematycznych treningach podczas których zwracam uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, dostarczam dużo motywacji i sporo dobrej energii oraz przekazuje dużo wiedzy z zakresu żywienia, które pomoże w osiągnięciu wymarzonych efektów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej osoby szansa na zrealizowanie określonych celów jest gwarantowana. Nie obiecuję że będzie łatwo ale dzięki naszej współpracy na pewno osiągniemy sukces.

Marlena Siemieniak

Cześć, mam na imię Marlena i na codzień jestem przede wszystkim miłośniczką aktywności fizycznej. Sport jest moją największą pasją, w której pomimo przeciwności losu- zawsze odnajdę siebie. Poza tym jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness i studentką dietetyki. Niesamowitą radość daje mi ciągły samorozwój- dlatego też ciągle podążam ścieżką marzeń.

 

Jeśli chciałabyś zacząć swoją przygodę ze sportem- chętnie potowarzyszę Ci w osiąganiu wymarzonych celów. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na komfort- abyś to Ty czuła się swobodnie. Dopasowuje treningi do Twoich możliwości i wobec Twoich preferencji. Chętnie udzielę Ci również rad odnośnie zakresu diety. Postaram się zadbać o to, aby to nie była tylko jednorazowa przygoda, a zdrowe nawyki zostały już z Tobą na zawsze. Podzielę się z Tobą również energią, którą posiadam. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz ze mną współpracować i u mojego boku dążyć do tego, co dzisiaj wydaje Ci się niemożliwe do osiągnięcia.