trening personalny

Sylwia Balawender

Cześć nazywam się Sylwia Walat. Posiadam certyfikaty trenera personalnego oraz instruktora fitness, dodatkowo jestem licencjonowanym dietetykiem. Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat. Bardzo lubię zachęcać innych do budowania prawidłowych nawyków, które pozytywnie wpłyną na poprawę sylwetki, a przede wszystkim pomogą utrzymać prawidłowy stan zdrowia, zarówno psychicznego jak i fizycznego. Praca ze mną opiera się na systematycznych treningach podczas których zwracam uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, dostarczam dużo motywacji i sporo dobrej energii oraz przekazuje dużo wiedzy z zakresu żywienia, które pomoże w osiągnięciu wymarzonych efektów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej osoby szansa na zrealizowanie określonych celów jest gwarantowana. Nie obiecuję że będzie łatwo ale dzięki naszej współpracy na pewno osiągniemy sukces.

Marlena Siemieniak

Cześć, mam na imię Marlena i na codzień jestem przede wszystkim miłośniczką aktywności fizycznej. Sport jest moją największą pasją, w której pomimo przeciwności losu- zawsze odnajdę siebie. Poza tym jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness i studentką dietetyki. Dietetykiem. Niesamowitą radość daje mi ciągły samorozwój- dlatego też ciągle podążam ścieżką marzeń.

NATALIA NADOLSKA

Cześć! Nazywam się Natalia Nadolska i jestem certyfikowaną trenerką personalną. Sport to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja, którą codziennie chcę dzielić się z moimi podopiecznymi. Aktywność fizyczna to dla mnie sposób na życie, który pozwala mi odnaleźć siebie i utrzymać doskonałą formę.  Z wykształcenia jestem psychodietetykiem, co pozwala mi łączyć wiedzę na temat treningu fizycznego z właściwym podejściem do odżywiania i psychologii. Dzięki temu mogę kompleksowo wspierać podopiecznego w osiągnięciu ich celu.