Event: Jedzenie Emocjonalne

Ulubiona pralinka, deska serów do serialu, szybka przekąska po ciężkiej rozmowie z koleżanką w pracy… Jeśli zastanawiałaś się kiedyś czy takie zachowanie to jeszcze sporadyczne podjadanie czy może już jedzenie emocjonalne to warto żebyś poznała zdanie Ekspertki Okazja ku temu nadarzy się już 30 sierpnia w Klubie Fitness For Ladies na ul. Odrzykońskiej 1

To właśnie w tym terminie pojawi się u nas Dr Barbara Piekło i omówi temat JEDZENIA EMOCJONALNEGO!

Poruszonych zostanie wiele ciekawych zagadnień dotyczących tego właśnie tematu, między innymi Dr Basia rozwieje wątpliwości czy da się w ogóle jeść bez emocji

Zaczynamy o 18:30

Na wydarzenie nie prowadzimy zapisów.

Dla Klubowiczek z aktywnym karnetem FFLadies i Użytkowniczek honorowanych systemów partnerskich, udział jest bezpłatny. Pozostałe zainteresowane Panie – koszt w wysokości jednorazowego wejścia do Klubu (20 złotych).

A na koniec kilka słów o Dr Barbarze Piekło 🤍

Basia jest dietetykiem klinicznym ze specjalizacją pediatryczną oraz położniczo-ginekologiczną.

Jest także specjalistką z zakresu żywienia kobiet w ciąży i w okresie laktacji – Promotorką Karmienia Piersią. Posiada również szerokie doświadczenie w prowadzeniu dziecięcych pacjentów z alergiami pokarmowymi, nietolerancją pokarmową, zaburzeniami odżywiania oraz w chorobach autoimmunologicznych.

Pracuje z dziećmi i nastolatkami borykającymi się z problemem otyłości, wybiórczym jedzeniem czy podczas zmian nawyków żywieniowych.

Preferuje holistyczne podejście włączając w proces zdrowienia zarówno rodzinę pacjenta, jak i innych specjalistów.

Na co dzień prowadzi prywatną praktykę dietetyczną w gabinecie, gdzie chce poszerzać świadomość i wiedzę o zdrowym odżywianiu, sięgając po smaczne, proste przepisy dostępne każdemu z nas. Zachęca całe rodziny do myślenia o tym co jemy i wspólnego gotowania.

Prowadzi warsztaty dla Rodziców i Małych Dzieci, od żywienia podczas ciąży i laktacji poprzez „Pierwsze smaki” Waszego Malucha.

Szkoli specjalistów korzystając z wieloletniego doświadczenia pracy w warunkach szpitalnych oraz na uczelni, propaguje najnowszą wiedzę i aktualne doniesienia naukowe.

Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwóch dziewczynek, przyjaciółka. Pomysłodawczyni i założycielka Przystanku Rodzina w którym koordynuje pracę zespołu, a także prowadzi dla Was warsztaty, zajęcia w szkole rodzenia i szkolenia dla profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy!