Dzień Matki i Dziecka

Mamy coś dla Mamy i Dzieciaków też!

Maj i czerwiec to miesiące obfitujące w wydarzenia które warto celebrować. Dzień Matki i Dzień Dziecka to właśnie te, które z przyjemnością spędzilibyśmy w Waszym towarzystwie. Weekend 25-26 maja wypełniony będzie zabawami dla najmłodszych i ciekawymi spotkaniami dla Mam.

W sobotę zabawy ruchowe dla Dzieci poprowadzi Socatots Rzeszów a z tajnikami brazylijskiego jiu jitsu, najmłodszych zaznajomi trener Adrian z sekcji @topteam_rzeszow. O upominki dla Dzieciaków zadbali nasi serdeczni Przyjaciele z BabyHit Rzeszów

W niedzielę Mamy będą mogły skorzystać z profesjonalnych porad od @fizjosport a od godziny 16:00 Justyna Witkoś Fotograf wykona kilka pamiątkowych kadrów dla Mam z Dziećmi. Oczywiście pamiętamy, że każda Mama zasługuje na ciepłą kapuczinę i gwarantujemy, że gorąca i aromatyczna filiżanka kawy będzie na Was czekać przez cały weekend ☕ Pamiętajcie, że świętując wyjątkowe chwile, dodatkowe kalorie się nie liczą. Dlatego do smakowitej kawusi czekać na Was będą słodkości od @fitcake_rzeszow_nasz_gaj 👩‍🍳 Kto jak kto ale Oni to potrafią w zdrowe łakocie!

My już niecierpliwie przebieramy nóżkami na spotkanie z Wami.

Do zobaczenia w Fitness For Ladies!