KIDS DANCE FITNESS GIMNASTYKA

Intesnsywność

40%

Fitness dla dzieci to bardzo ważny element, do którego ciągle nie przywiązuje się odpowiedniej wagi. Tymczasem dzieci w Polsce, bardzo szybko tyją. Od odpowiedniej dawki ruchu może zależeć sprawność fizyczna jak i intelektualna dziecka, a także jego pewność siebie. Podczas moich zajęć Wasze Dzieci doskonale się bawią i nawet nie zdają sobie sprawy jak intensywnie ćwiczą. 

 

Kids Dance Fitness- to prawdziwa przyjemność, dzieci bardzo chętnie chcą uczestniczyć w takich zajęciach. Rozwój ruchowy trwa całe dzieciństwo, ale najszybciej przebiega między 9 a 12 rokiem życia. To najlepszy moment na kształtowanie sportowych cech: siły, mocy, szybkości i zwinności. Nazywa się o złotym okresem motoryczności. Jednak nie mniej ważne jest to, z jaką sprawnością dziecko wejdzie w ten okres. Dlatego ćwiczenia ruchowe wykonywane w wieku przedszkolnym i wczesno-szkolnym są naprawdę na wagę złota. 

 

Dance-Fitness dla dzieci nie tylko korzystnie wpływa na sprawność ruchową dziecka. Pozwala na lepszy rozwój centralnego układu nerwowego, co w przyszłości może mieć znaczenie, przekładając się na wyższą sprawność umysłową – np. zdolność kojarzenia i pamięć. Zajęcia bardzo korzystnie wpływają na kształtowanie koordynacji u dzieci. Dla mnie Kids Dance Fitness jest sposobem na kreowanie pośród młodego pokolenia poczucia rytmu, obudzenia pasji do gimnastyki, ruchu oraz tańca A przede wszystkim budują świadomość zdrowego stylu życia i fitness. 

 

Podczas zajęć: Dzieci uczą się układów tanecznych przy muzyce oraz :elementów Fitness, stretchingu Zajęcia Kids Dance Fitness to super zabawana moich zajęciach często wykorzystuje chustę animacyjną, 6 metrowy tunel, woreczki gimnastyczne i wiele innych ciekawych atrakcji, dzięki temu każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Gwarantuję świetną zabawę!

terminy zajeć